Tabel Käekott Riidepuu Sulam, Restoran Laua Küljel Seljakott Pannal Omanik Algul Rippus Kott Kott, Koolikott Konks Lill

• Kategooria : Kodu Ladustamise Ja Organisatsiooni

Dekoratiivne: See riidepuu võtab retro stiilis, mille eesmärk on värvikas mustrid, sobib see ilu väärtustavad kõige rohkem naisi.

Usaldusväärne: selline tabel riidepuu on valmistatud sulamist, see ei ole lihtne deformeeruda, see toimib, hea koormuse laager tulemuslikkuse.

Kaasaskantav: selline käekott omanik on kokkukäiv, mis säästab ruumi, ja seda saab teha ilma asumist nii palju ruumi.

Rakendus: See kott riputamise konks sobib kasutamiseks kodus, restoranis, koolis ja teistes kohtades, hea aksessuaar õpilased ja naised.

Kasulik: see riidepuu, võite panna käekott koht, kus on käeulatuses, säästes jõudu teile.

Materjal: sulam.

Värv: näitab, kui pildid.

Suurus: läbimõõt: ca. 4.5 cm/1.77 tolli.

Võib olla mõni värvi moonutused, mis on tingitud erinevatest arvuti resolutsioonid.

Seal võib olla väike viga, mis on tingitud erinevatest käsi lõpuni.

Pakett Sisaldab:

1 Töö Tabel Käekott Riidepuu.

• brändi PUUDUB
  • Osakond Riidepuu