Lõuend Lapsed Drawing Pad Joonis Paneel Südames, Valged Lauad, Lapsed Tühjaks Sketchpad Õli Vaipu Kunstnik Kuju Määrata Plaadi Maalid

• Kunstitarbed
  • Kategooria : Kunstitarbed

Kirjeldus

See kõrge hinne õlimaal joonestuslaud on peen töö ja hea tekstuuri.Lihtne kasutada ja mugav võtta, see vastab nõudmistele, õpetajatele, õpilastele ja algajatele, kes otsivad kõrge-klassi lõuend.Joonestuslaud on väga sobilik õpilastele, kes õpivad õlimaal ja sõbrad, kellele meeldib DIY maali.

Omadused

-Värv:Valge

-Materjal:Lõuend

-Mõõdud:15.00X15.00X0.20cm/5.89X5.89X0.08in

Maali lõuendile laud on valmistatud lisatasu materjali, ohutu, praktiline ja mugav.

-Kas joonestuslaud on professionaalne õpilane õpib õlimaal või sõber, kellele meeldib maal, saab seda kasutada loomist.

-Õli lõuend on puhas ja siledad servad ja hea tekstuuri oma turvalisem kasutada.

-Töötlus see toode on täiuslik, ja sul on hea kogemus, kasutades seda.

-Tekstuur on loomulik ja lihtne värv, ja värv on hästi imenduv.Joonestuslaud sobib akrüül, õli, värvi loomine, jne.

5 x lõuendpannoo

• feature9 Joonestus lauad