5tk Puuvill joonestuslaud Star Tühi Lõuend Venitatakse Maali Paneel Kunstnikud, Algajad Õpilased Õli Vahendid ( Valge )

• Kunstitarbed
  • Kategooria : Kunstitarbed

Kirjeldus

See paksenema star kuju DIY paneel on tavapäraselt paneeli ja paigaldatud puuvill kunstnik lõuendile.See võib rahuldada üliõpilased, ja alguses kunstnikud.Ideaalne klassiruumis, või hobi kasutada.

Omadused

Tühi Lõuend Paneelid võivad Sobib igat tüüpi meedia, sealhulgas õlid,.|Simulatsioon Ringi Serva Star Kuju Puuvill Joonestuslaud Paksenema Kunsti Maali Juhatuse Kunstnik Raamatu Juhatuse Õlivärv, Lõuend Sketchpad.|Puuvill joonestuslaud on ideaalne kingitus sõpradele, kellele meeldib DIY maali.|Lõuend Joonestus Lauad on Ideaalne valik üliõpilastele ja harrastajad.|Väike ring serv star kuju on Lihtne teha ja ladustamine.

- Värv: Valge.

- Suurus: Umbes.x x 0.2 cm.

- Materjal: puuvill, paberi pardal.

Pakett Sh

5 x joonis paneelid