Hiina Kalligraafia Harja Caligraphy Juuksed Harja Jaapani Kanji Sumi Joonistamine Maalimine Pintsli Traditsioonilise Kunsti Harjad

• Kunstitarbed
  • Kategooria : Kunstitarbed

Kirjeldus

See on kalligraafia pintsel, mis on valmistatud bambusest materjal kaua, teenuse osutamise aeg.Hiina kalligraafia pintsel on mingi traditsiooniline kirjutamine ja maalimine vahend Hiina, suur alustada oma kalligraafia tööd.Siledaks lihvitud, hea käe grip tunne, võib pakkuda teile paremaid ja enam teenust.

Omadused

-Värv:Nagu Näha

-Materjal:Bambus

-Suurus:24.70X0.60X0.60cm/9.71X0.24X0.24 tolli

- Valmistatud bambusest materjali, pintsli kalligraafia pliiats on vastupidav pikka aega kasutada.

- Professional kirjutamine pintsel, väike, kaasaskantav võtta eri kohtadest, mida soovid ja kerge kasutada ja kaasas kanda.

- Need kalligraafia harjad on suur Hiina kalligraafia, akvarell, saab kasutada traditsiooniline kalligraafia, kirjutamine, maastikumaal, jne.

- Lihtsalt puhastada puhta veega ja paigutatakse ventilatsioon, see Hiina kalligraafia pliiats on koos kaelapaela kinnitamine disain, saab riputada kuivama, seda parem.

- Traditsiooniline kalligraafia tööriist, need kalligraafia harjad on suurepärane kingitus õpilased ja need, kes armastavad kalligraafia.

4 x Kalligraafia Harjad

• feature11 kalligraafia kunsti kirjatarvete