10tk Statiivi Molbert Seista Puidust pildiraam Molbert Plaat Seisab Omanik Tabletop Ekraan Väike Molbert jaoks Sketching Maali Raam

• Kunstitarbed
  • Kategooria : Kunstitarbed

Kirjeldus

Kui molbert võiks kasutada ebatavaline tabel decor ja istekohtade plaani infot, pulmad, peod ja pidustused.

Omadused

Kolmnurk mini molbert, väike, vastupidav ja kerge.Suurepärane algus kunstnikud või õpilased töötavad väike stuudio. |Tabletop Puidust Statiivi: Valmistatud premium puit mateial, vastupidav pikka aega kasutada. |Mitmekülgne tabel molbert, et funktsioonid töötavad molbert või elegantne ekraan molbert.Suurepärane töö, Sile puudutus, kena välimus. |Tehtud lisatasu materjali, vastupidav pikka aega kasutada.See mitmekülgne molbert, et funktsioonid töötavad molbert või elegantne ekraan molbert. |Suurepärane alguses kunstnike, või õpilased, kes töötavad väike stuudio.Sobib display maalid ja rohkem.

- Värv: Beez

- Materjal: Puit