27pcs Maali Tortillions Paber Süsi Eskiis Kunstnik pliiatsiteritaja Õpilaste Kunsti Segajad Liivapaber Segamine Kändude Kooli

• Kunstitarbed
  • Kategooria : Kunstitarbed

Omadused:

Paberist, vastupidav, lihtne painutada, väike ja õrn, mugavam kasutada.

Kui paperstick on ideaalne kunstiteosed, pehmendada jooned, mix värvid ja loob varje ja tumedad alad, blur mõju, ja lisada hämaras või pehme mõju, tehnilised joonised.

Eest õhem valdkondades maali, saate piirjooned, tekstuurid ja mustrid, kus read on täidetud.

Erinevaid suurusi saab täita oma maali vajadused, ja isegi mix kõige täpsemat valdkondades ja suuremaid alasid.

Sobib väga hästi tudengitele, kunstnikud, algajad joonistuse või maali visandid andmed.

Tehnilised andmed:

Materjal: paber

Värv: valge

Pakendi suurus(L x W x H):umbes 20x20x2.5cm

Komplekti kuulub:

12tk x tahke paber pühi pliiats

12tk xpaper pühi pliiats

3tk x liivapaber

1. Tänu valgust ja ekraani vahe, elemendi värv võib veidi erineda pilte.

2. Palun lubage 0.5-2 cm erinevuste tõttu käsitsi mõõtmine.

• Brändi Nimi HOUSEEN