Joonestuslaud Lõuend Raami Algaja õlimaal Valge Väike Mini Vaipu Riide jaoks Üliõpilane

• Kunstitarbed
  • Kategooria : Kunstitarbed

Kirjeldus

Iga lõuend on vaakumpakendis.Kerge ja lihtne ladustada ja vedada.Kohaldada, et luua festival/ pool kaunistused, centerpieces, lapsed, käsitöö, miniatuurid, teema maalid, tabelis koht kaardid, hobi projektide ja dekoratiivsed maalid.Ideaalne luua töölauale inspiratsiooni, teemastatud visuaalne raamatukogu, clip - stiilis kollaaž, laua molbert, ja riiul ekraan.

Omadused

OVAALNE LÕUEND PANEEL LAUAD :Ovaalne Lõuend, Professionaalne Venitatud Ringi Lõuend Juhatuse Maal, Akrüül Valades|ARTIST CANVAS JUHATUSE PANEEL :Loovust ja kujutlusvõimet: Iga meistriteos algab tühi lõuend juhatus, võite alustada maali ja luua vahetult pärast eemaldamist pakkepaber.Venitatud lõuend võib stimuleerida oma isikliku loovust ja joonistus kujutlusvõimet.| LÕUEND JUHATUSE :Vastupidav Ehitus: Need venitatud lõuend on venitatud ja klammerdatud peale männi baarid, et luua kindla raami.Meie lõuendile maali on kenasti formuleeritud ja saab seinale riputada nagu ainulaadne teenetemärgi|LÕUEND seinapaneelid :Suur tehnika, mida soovite kasutada, sobib kunstnikud ja harrastajad, ei sobi akvarell, guašš.| PANEEL LAUAD :Tehtud suur lõuend, hea paindlikkuse ja loomulik värv.Korralik kvaliteet ja aktsepteerida värvi hästi.

- Materjal: Puit, Riie

- Värv: Valge