5tk Kunstnik, Pintsel Komplekti Värvikas Professionaalne Räni Harjad Blender Maali Varjab Vedeliku Savi Vormimise (Tume Punane)

• Kunstitarbed
  • Kategooria : Kunstitarbed

Kirjeldus

Selle tööriista komplekt on värvi kujundamine -, segamis -, joonistus -, trahvi detail, touch-up tööd ja eemaldada sõrmejäljed.Nad on ideaalne savist skulptuuri ja maali, mida kasutatakse nikerdamiseks, risthöövel -, savi skulptuur, modelleerimine jne.Seda saab eemaldada sõrmejäljed pinnal savi skulptuur toote, väike ja peen, lihtne kasutada.

Omadused

- Värv: Nagu pildil näidatud.

- Materjal: Silikoon.

- Suurus: 17x0.8x0.8cm.

- Kena kodu kasutamine, kontori, kooli ja palju muud.

- Suurepärane kingitus kunstnik, sõbrad, õpilased sünnipäev ja Jõulud.

- Mida kasutatakse nikerdamiseks, risthöövel -, savi skulptuur, modelleerimine, värvimine jne.

- Seda saab eemaldada sõrmejäljed pinnal savi skulptuur toote, väike ja peen, lihtne kasutada.

1 x komplekt 5tk Kunstniku Pintslid

• Feature5 savi pintslite komplekt