10tk Maali Harjad Professionaalne Kunstnik Harjad Guašš Vesivärv Akrüül-Puidust Masti Nailon Pintsel Õpilane Kirjatarvete

• Kunstitarbed
  • Kategooria : Kunstitarbed

Omadused:

1. Kõrge Kvaliteediga Nailonist Juuksed Valitud kõrge kvaliteediga nailonist vill ,0 . 07mm . 0 . 1mm . 0 . 12mm on kolmes suuruses ofpen-sega proportsioonides , pliiatsi hasa kuju ja sitkus .Hea waterabsorption .sile lööki ja goodpainting tulemus.

2. Kullatud Aluminumlube terfaceThe kullatud alumiiniumist toru interfaceis sile ja ümmargune.ja specialtechnology kasutajaliides on tightlfastened, et pliiatsi ots, effectivelypreventing pliiatsi otsa fallinoff pliiatsi hoidja.

3. Puidust Pliiats HolderWooden pen omanikule raske textureand pikk kasutusiga.

Rakendus: akrüül, guašš, akvarell, jne

Tehnilised andmed:

Käepide Värv: Sinine/ Lilla/ Must (valikuline )

Materjal: nailon, vill + alumiinium toru + puidust masti

Komplekti Kuulub:

10 tk * Maali-Harjad

Märkused:

1. Erinevuse tõttu erinevate monitorid, pildi ei pruugi kajastada tegelikku värvi kirje.Tagame, et stiil on sama, nagu on näidatud pilte.

2. Palun lubage kerge mõõde erinevus on tingitud erinevatest käsitsi mõõtmine.

• Vanus >8 AASTAT VANA
  • Lahustuv Või Mitte värv