Plastist Eskiis Pliiats, Teritaja Pestav Eskiis Sponge Pühi Tool Art Student Esile Rub Rub Nuga Kunstnik Joonistamise Tööriist

• Kunstitarbed
  • Kategooria : Kunstitarbed

Kirjeldus

Kui otsite professionaalse ja taskukohaste eskiis sponge puhasti , siis teie otsing on siin.Et 's, sest meie toode saab rahuldada oma vajadust.Vastu võetud materjali, see on praktiline ja vastupidav pikka aega kasutada.

Omadused

-Värv: Nagu Näha

-Materjal: Plastik, Käsna.

-Suurus: Umbes 18.00X2.00X1.00cm/ 7.07X0.79X0.39in

- See on valmistatud materjalide vastupidavus.See on lihtne konstruktsioon, aga väga praktiline kasutamine, mis annab teile hea kasutades kogemus.

- Luua hea mõju, erinevate kirjelduste, et luua rohkem kunsti mõju.

- Kasulik abimees eskiis lovers, õpilased ja kunstnikud, nad vajavad seda.See on kerge ja lihtne teha, siis võib seda kasutada lihtsalt.

- Lihtne välimus ja hea töö tagavad tema populaarsus ja praktilisus, ja see on armastatud ostjad.

- Nad on hea disain, peen töö, siis on hea touch tunne.

3 x Joonis Pliiatsid 30 x Asendamine Juhid

• Feature5 Õitsev Sponge Klaasipuhasti Juhid