Jooksulint Õli Vöö Määrdeaine Rooste Ennetamise 10ml Töötab Masin Õli Ärilistel trenažöör Isiklik Jooksurajad, Sport

• Fitness & Body Building
  • Kategooria : Fitness & Body Building

【Jooksulint Vöö Määrdeaine】: 10ml määrdeõli jooksulint määrdeaine silikoonõli õige viskoossus.Töötab vöö määrdeaine, mis hoiab oma jooksulint töötab sujuvalt, seega säilitades selle tulemuslikkuse ja pikaealisus.

【Kvaliteediga Materjali】: Jooksulint silikoon õli on valmistatud vedel, kerge, lihtne kohaldada, mugav ladustamise ja vastupidav pikka aega; kaubanduslikul eesmärgil, võimlate kasutamine ja kodus kasutamiseks.

【Lihtne Kasutada】: 10ml võimsus, sobiva viskoossuse, mis hoiab teie masin töötab tõrgeteta ja vaikne, väheneb kallis hooldamise nõuded.

【Jooksulint Vöö Hooldus Õli】: See jooksulint õli vöö määrdeaine võib aidata jooksulint mootor vähendada müra, on suurepärane jooksulint vöö hooldus ja remont, ja aitab pikendada mootori tööiga.

【Laialdaselt Kohaldatav】: Jooksulint määrdeaine silikoon õli, mis sobib kõige jooksurajad, töötab masin, väike võlli pea, mis sobib ideaalselt koju, jõusaal, isiku -, äri -, jne.

Materjal: Vedelik

Maht: 10ML

Pakett Sisaldab:

1 Pudel Jooksulint Vöö Määrdeaine

Palun lubage veidi vigade tõttu manual mõõtmise ja erinevate monitoridega.

• MainKey3 Jooksulint Õli Vöö Määrdeained Töötab Masin
  • MainKey4 Jooksulint Vöö Määrimine Kõige Jooksulint Marki
  • kaalud jõusaal seadmed kodus jõusaal
  • Fitness treening