Poks Masin Muusika Poks Masin Seina Eesmärk Koolituse Seadmete Muusika Poks Treener Karate Kodus Jõusaal Sise-Martial Arts

• Fitness & Body Building
  • Kategooria : Fitness & Body Building

【Poks Pad】: Poks treener seadmeid on lihtne kasutada.Suurus: Poks Eesmärk 40cmx40cm/15.75inchx15.75inch.LED valgus, ja tunnen, et mängida oma lemmik muusikat.

【Vastupidav Materjal,】: poks treener on valmistatud kvaliteetsest ABS materjalist, kanda hülgav, vastupidav, kerge ja mugav poks ja lööb.

【Reaktsiooni Siht】: Meie kaasaskantav muusika poks pad, erinevaid koolitusi režiime saab valitud, lööb kiirus reguleeritav), on mõeldud kodu -, jõusaal, ruumide kasutamise ja fitness.

【Lihtne Paigaldada】: poks koolitaja on mugav paigaldada, ei ole mulgustamiseks vaja, poks koolitaja koolituse kodus või jõusaalis, seinale paigaldatud, saab reguleerida ja paigaldatud vastavalt kõrgus täiskasvanud või lapsed.

【Poks Koolitus Seina Sihtida】: Täiuslik seinale paigaldatud treeninguvahendid, poks treener tava mulgustus-pad, sobib poks, mulgustamiseks, taekwondo, sanda, jne.

Materjal: ABS

Suurus Graafik:

Poks Eesmärk 40cmx40cm/15.75inchx15.75inch

Pakett Sisaldab:

1 Poks Masin

2 Paari Kindaid

1 Kaabel

Palun lubage veidi vigade tõttu manual mõõtmise ja erinevate monitoridega.

• MainKey5 Muusika Poks Masin Seina Sihtida Poks Treener
  • MainKey2 Elektroonilise Muusika Poks Koolitus Seina Eesmärk