Väike Tõstekang Hammas Jõusaal Kolm Kihti Omanik Dumbbells laoriiulid Seista Plastikust Kaal Mitmetasandilist

• Fitness & Body Building
  • Kategooria : Fitness & Body Building

Kirjeldus

Otsid praktilist tõstekang hammas?Kas sa tahad olla hea kogemus, kui sa seda kasutab?Kui jah, meie toode on üks parimaid chioces teile.Valmistatud PP materjal on väga vastupidav ja praktiline kasutamine.Ta on väike ja ei ole istuvad koht.Nii, et saate nautida oma treeningu protsessi.Seda toodet saab esitada järgmiselt: suurepärane kingitus oma sõpradele ja peredele.Nad on väga õnnelikud.

Omadused

- Värv: Must.

- Materjal: PP.

- Suurus: 23.00x23.00x8.00cm/9.04x9.04x3.14inch.

- Asetage oma dumbbells, et vältida dumbbells veeremist ja kaitsta oma põranda alates verevalum.

- Valmistatud PP materjal on väga vastupidav ja praktiline kasutamine.Saate ohutu, et seda kasutada.

- Disain on 3-mõõtmeline statiivi disaini, mis on stabiilne ja libisemiskindlad funktsiooni,on suurenenud turvalisusest.

- Toode võib esitada järgmiselt: suurepärane kingitus oma sõpradele ja peredele.Nad on väga õnnelikud.

- See on projekteeritud kompaktne suurus ja ei istuvad koht.Nii, et saate nautida oma treeningu protsessi.Sul on hea tuju.

1 x Tõstekang Rack

• Feature5 Fitness Tarvikud