Kopsu maht Exerciser Kaasaskantav Hinge Koolitus Vahend Kopsude Sügav Hingamine Kasutada Treener Reguleeritav Takistus

• Fitness & Body Building
SKU#: t31900 Laos
  • Kategooria : Fitness & Body Building

Kopsu Maht Exerciser Kaasaskantav Hinge Koolitus Vahend Kopsude Sügav Hingamine Kasutada Treener Reguleeritav Takistus

Bullet Punkte: 1.【Suurendada Oma Vastupidavust】: Kasulik, et parandada oma hinge, Hingamise Harjutus Kopsud võimaldab teil saada paremat vastupidavust ja teeb teil on tunne parem päev.

2.【Kasulik ja Tõhus】: see Võimaldab teil kasutada põhilisi lihaseid, Kopsu Exerciser Seade tugevdab teie kopsu maht ja aitab teil kohandada kõhu lihaseid.

3.【Muudetav Takistus】: Projekteeritud reguleeritav takistus, Sügav Hingamine Kopsu Exerciser võimaldab teil kergesti leida õige takistus tasemel ja reguleerida vastavalt.

4.【Võimendab Keha Tulemuslikkuse】: selleks, Et aidata teil saada parema üldise tulemuslikkuse, Hingamine Treener Kopsud on abiks, et üles ehitada oma hingamise ja kõhu lihased.

5.【Kopsu Läbilaskevõime Suurendamise】: Toob suurt aitavad vähendada kogunemine tulemuseks poolt keha jäätmed, Kopsu Vastupidavust Treener vähendab buildup esitas keha jäätmed.

Hingamine Exerciser jaoks Kopsud aitab teil parandada oma vastupidavust, kasutamise hingamise ja kõhu lihaseid ja vähendada kogunemine, mis on põhjustatud keha jäätmeid, seega tugevdada oma üldist tulemuslikkust.

Tehnilised andmed:

Toote Nimetus: Hingamine Treener

Suurus: umbes 5*10cm/1.97*3.94 tolli

Materjal: Silikoon, ABS

Kaal: umbes 68g

Kasutamine: Aeroobsed harjutused

Pakkeleht:

1tk* Kopsu maht Exerciser Seade

Märkused:

1. Kuna valgustuse mõju ja pildistamise nurga alt, seal on värvi erinevus toote, palun mõista.

2. Tänu käsitsi mõõtmine, on tolerants selle toote suurus.