Jooksulint Matt Paksenenud Jooksulint Padi Kehakaalu Pingid Lamav Bike Kasutamise Bike Elliptilised Masin Koolitus Pingid

• Fitness & Body Building
  • Kategooria : Fitness & Body Building

【Lisatasu Materjali】: jooksulint matt on tehtud mugav kummist teraline sooned pinnale, et vältida rataste libisemist.See on põrutuskindel, heli neelavad ja anti-slip, mis võib takistada seadmete kriimustuste täispuidust põrandad ja vaibad.

【Kaitsta Korrus】: Jooksulint matid on paigutatud all säärte või jalgade fitness seadmed, et kaitsta vaip põrandad ja vältida kahju fitness seadmed.

【Teostamise Seadmeid, Matt】: Kui helikindel matt on praktiline ja vastupidav, seda on kerge puhastada ja hoiustada.Jooksulint mats võib vähendada müra ning anda lööke, shock kaitse ja anti tõsta.

【Lai Rakendus】: jooksulint matt sobib elliptilised masinad, kasutamise jalgrattad, jalgratas, sõudmine masinad, jooksurajad, statsionaarne kasutada jalgratast, lamav bikes, koolitus-pingid, kaal pingid, jne.Kodutehnika nagu pesumasinad ja kuivatid on ka olemas.

【Ideaalne Kingitus】: mitte tõsta jooksulint matt teeb oma treeningu mugavam ja võib olla ka kasutatud kodumasinad.See on hea kingitus pere, kolleegide või sõpradega.

Materjal: Kumm

Suurus Graafik:

10cmx10cmx1.5cm/3.94inchx3.94inchx0.59inch

20cmx10cmx1.5cm/7.87inchx3.94inchx0.59inch

20cmx20cmx1.5cm/7.87inchx7.87inchx0.59inch

Pakett Sisaldab:

1 Jooksulint Matt

Palun lubage veidi vigade tõttu manual mõõtmise ja erinevate monitoridega.

• MainKey4 Jooksulint Töötab Masin Matt Jalgsi Seadmed
  • Mudeli Number Jooksulint Matt