Kaalu Tõstmise Treening Jõusaalis Kindad Protector kulumiskindel Jõusaal Fitness Kindad NonSlip Tõstmine Grip Padjad H58D

• Fitness & Body Building
  • Kategooria : Fitness & Body Building

Omadused:

OOTDTY

Suurendab sinu tõstmine ja harjutamiseks neid kindaid, et tagada tõhus aga toetust ja vältida ebamugavust.Hüvasti villide ja vigastuste jaoks nauditavamaks treening kogemus.

Loodud reguleeritavad rihmad, need kindad pakuvad paremat haarduvust ja võimsus, mis võimaldab teil väljakutse ennast ja paremaid tulemusi saavutada oma koolituse.

Sobib fitness armastajad, kes naudivad raske õppustel.Need kindad on pakkuda usaldusväärse käe tuge ja abi erinevaid treeninguid.

Ideaalne nii jõusaalis ja kodus kasutamiseks, need kindad tagavad kindla hoida ja parema kontrolli käigus tõstmine, deadlifts, ja muud harjutamiseks harjutused.

Kas sa oled sportlane või fitness harrastajatele, need kindad pakuvad vastupidav käsi toetus ja usaldusväärne grip, vähendada väsimust ning suurendada oma üldise koolituse kogemust.

Tehnilised andmed:

Materjal: Kunstnahast Cowhide+Sbr

Värv: GreenColor Roosa Must Hall Sinine Kollane Punetus Helesinine, Pruun

Suurus: Nagu Pildil

Pakett Sisaldab:

1pair Jõusaali Kindad Käepidemed

Palun lubage 1-2cm vigade tõttu manual mõõtmise, veenduge, et te ei pahanda enne tellite.Erinevuse tõttu erinevate monitorid, pildi ei pruugi kajastada tegelikku värvi kirje.

• Brändi Nimi OOTDTY
  • Tüüp tõstekang