Jõusaal Seadmed Barbell Bracket Konksud Seinale Paigaldatud Barbell Hammas Barbell Ladustamise Rack Kaal Baari Omanik Fitness Seadmekappi

• Fitness & Body Building
  • Kategooria : Fitness & Body Building

Kirjeldus

Valmistatud kõrge-klassi materjal, Barbell Hammas on tugev, kõva ja vastupidav.Seina on paigaldatud disain ja peen viimistletud tagada oma populaarsust ja praktilisus.Koht oma barbell rod suvaliselt ilma deformatsioon ja see hammas tõhusalt kaitseb teie fitness seadmed on kriimustatud.Tõhusalt korraldada oma jõusaali varustus, hoida ära maa ja kaitsta seda kahjustuste eest .

Omadused

-Värv:Must

-Materjal:PC

-Mõõdud:16.00X10.50X5.00cm/6.29X4.13X1.97in

-Koos kerge disain, see võib olla väga lihtne kasutada ja kanda.Lihtne paigaldada, sulg ülevalt kruvi auk, võib olla fikseeritud .

-Koht tõstekang vardad, et vältida tõstekang vardad veeremist, ja vältida põranda kriimustuste kohapeal.

-Anna see nagu kingitus, et oma head sõbrad, kes armastavad fitness.Barbell Hammas on väga hell.

-Seinale Paigaldatud Barbell Hammas on valmistatud ohutu ja kena materjalist, tugev ja kindel, ja on pikk kasutusiga.

-Saab panna galvaanilise tõstekang vardad, fikseeritud tõstekang vardad, kummist kattega tõstekang vardad, värvitud tõstekang vardad, jne.

2 x Barbell Riiul

• Feature1 Barbell tugi