4tk Multi-function Agility Rõngad Kaasaskantav Agility Ringid Professionaalne Kiirused, Rongi Rõngad

• Kategooria : Fitness & Body Building

Kirjeldus

Need on mõned hele värv Koolitus Rõngad, loomise valdkonnas piirid osavuse harjutused.See koolitus rõngad on ere värv, kindlasti oleks teie parim valik, kui jalgpalli koolitus rõngad .Samuti sobib jalgpall koolitus, rulluisutamine, rula, väliüritused, transport, parkla, jne.

Omadused

-Värv:Kollane, oranž, sinine, roheline

-Materjal:PP

Suurus:39.00X39.00X1.00cm/15.33X15.33X0.39in

- See toode on valmistatud premium PP materjalid, nad on ohutu ja seda võib kasutada pikka aega.

- Ideaalne loomisel-ala piiride ja seadistamine koolitusi, et suurendada kiirust ja paindlikkust.

- Olulised osad kõige treenimise lastele, sealhulgas jalgpall, korvpall, tennis, jne.

- Lisatasu materjali, jalgpall need rõngad ei anna kahju aine kasutamise ajal protsessi.

- Peen töö ja premium PP materjal oleks hea koolitus aksessuaar jalgpalli koolitus -, korvpalli-koolitus.

4 x Agility Koolitus Rõngad

• Feature2 multi-funktsioon agility rõngad