1tk Käsi Ravi Grip Strengthener Palli Kanderaam Sõrme Pow Fitness Käe Harjutus Lihase Relex Taastamise Taastusravi Seadmed

• Fitness & Body Building
  • Kategooria : Fitness & Body Building

Omadused:

100% täiesti uus ja kvaliteetne

Ergonoomiline Disain, Kõik Käed: Sobib igas vanuses ja sobib hästi kõik käe suurused.Kaasaskantav ja lihtne paigaldada kotis või taskus.Saate kordust sõidu ajal või ükskõik kus!

Fitness & Sport Entusiastid: Suurendada oma randmete, parandada osavust sõrmed ja suurendada tugevust oma käsi saab taotleda samal ajal vähendades väsimust.Aitab tasakaalustada oma haaret lihased ja laiendada oma lihaseid.

Taastusravi & Preventionl: Suur liigesepõletik, artriit, karpaalkanali, tendoniit, tennise küünarnukk ja on teel taastuda mõranenud või katki ranne, või kui teil on tüüp, teksti-või muid tegevusi, mis kasutavad oma kaasahaarav lihaseid.

Tugevdab Haaret ja Parandab Osavust: Hand teostamist rõngad ehitada tugevus sõrmede, käte, randme-ja käsivarred.

Erinevad tegevused, sh purustamine, muljumis-ja laiendid tööd, et parandada osavust nii sõrmede ja käte.Ideaalne sportlased, muusikud ja füsioteraapia patsientidel.

Värv :Kollane&Oranž

Kogus:1TK

Materjal:PU

Suurus:NAGU näha

Pakett Sisaldab:1TK* Finger Grip Palli

Märkus: 1.Palun lubage 0.1-0.3 cm erinevuste tõttu manual mõõtmise, aitäh.

2.Palun mõista, sest valguse kiirguse eest või arvuti ekraani erinevus, seega ei saa ma garanteerida, fotosid ja tegelik värv on 100% sama.

• Tüüp sport Tugevus Koolitus
  • Tüüp Sõrme Exerciser