Barbell Kükitama Padi Kaela ja Õla Pad Kaitsev Padi Standard Baarid

• Kategooria : Fitness & Body Building

Kirjeldus

See barbell padi sobib kergelt standard ja barbells, mis on suurus enamiku kasutajate jaoks.Vastupidav sees pakub tiheda toetust ja hoiab oma kuju pärast regulaarse kasutamise pikaajaline töökindlus.See täispikk pad jaotab kaalu ja vabastab valu ja survet, et kaitsta teie õlad, kael, puusad alates verevalumid või vigastuste riski.

Omadused

- Värv: Näidatud pildid.

- Materjal: Oxford kangast ja vaht.

- Suurus: Umbes. 37.5 * 7 * 7cm/ 14.8 * 2.8 * 2.8 tolline (L*W*H). - Pehme, paks, ei deformeeru ega kaota kuju pärast korduvat kasutamist.

- Easy-to-dry Oxford lapiga pind lisab mugavust ja vastupidavust ja takistavad libisemist. - Suurepärane disain kleeplindiga sulgemine võimaldab teil lihtsalt libiseb üle kõik baar ja lihtne eemaldamine.

- kasutada, kui kasutate erinevate harjutuste juures Jõusaal, sealhulgas squats, lunges ja suunda.

1 * Barbell Kükitama Padi Kaela ja Õla Pad Kaitsev Padi Standard Baarid

• Feature4 kükitama õla pad