Ujumine Vastupidavad Kasutada Ansamblid Elastne Tugevus Bändid Ujuda Mõla Uimed Kaasaskantav Ujumine Koolitus Seadmed Arm

• Fitness & Body Building
  • Kategooria : Fitness & Body Building

Ujuda Vastupidav Ansamblid on ideaalne raske treening, isegi välitingimustes.Võite treenida tõhusalt ilma bassein ja tagada maksimaalne mugavus ja tõhusus üldse korda.Mõeldud nii professionaalsed sportlased ja iga päev exercisers, need ansamblid on lihtne paigaldada ja pakkuda suurepärane alternatiiv traditsioonilisele ujumine treeningu.

Nimi: maa-ujumine treener

Materjal: TPE

Poundage: 60LB

Kokku pikkus: 1.85 m/6.07 jalga

TPE-toru pikkus: 1.2 m/jalga 3.94

Kaal: 330g

Pakkeleht:

1 x Ujumine Käe Tugevuse Treener

Märkused:

1. Tänu eri jälgida ja valgusefektid, tegelik värv punkt võib olla veidi erinev värv, mis näitas pilte.

2. Palun vabandust, väike mõõtmise hälve on tingitud käsitsi mõõtmine.

Vaata rohkem toote detailid

1.Lihtne teha: Need ujumine vastupidavad kasutada ansamblid on kaasaskantav ja kerge, nii et saate võtab neid teiega igal pool - kas see on jõusaal, kell jooga stuudios, kodus või isegi õues.

2.Tõhus Ujuda Koolitus: Rongi nagu pro koos nende Ujumine Vastupidavad Kasutada Ansamblid!Kasu saavad vee koolitus, isegi ilma bassein.Parandada oma ujumine tehnikat ja tugevdada lihaseid.

3.Optimeerida Mugavuse ja Elastsuse: Meie ujumine vastupidavad kasutada lindid on valmistatud vastupidavast TPE materjal, mis tagab suurepärase elastsuse, tagades maksimaalse mugavuse ja tõhususe ajal ujuda eelproov rutiinist.

4.Lai Rakendus: Kas te olete arvesse pilates, jõutreening, venitades, või jooga, need ujumine vastupidavad kasutada lint on must-olla iga fitness entusiast.Nad on ideaalne soojenemine ja sobib nii professionaalsed sportlased ja iga päev exercisers.

5.Mugav Lahendus: Lihtsalt kinnita meie ujumine vastupidavad kasutada ansamblid bassein redel või mis tahes muu koht, näiteks aia-või ametikohale, lihtne treening kogemus.Paigaldamine on imelihtne, andes teile rohkem aega, et keskenduda saada sobivad ja saavutada oma eesmärke!

• Koolitus Sait Talje & Kõhu Harjutus
  • Taotlus 8 Sõna Rinnus Arendaja