Maagiline Jälgimise Töövihiku Kontroll Koolituse Raamat Korduvkasutatavad Magic Tava Copybook Laste Montessori Joonis Haridus Kirjatarvete

• Kunstitarbed
  • Kategooria : Kunstitarbed

Toote Kirjeldus:Omadused:

1. See ulatuslik lasteaia ja eelkooli-vihik, sealhulgas värvimine pildid ja kognitiivse mängud pakub mitmekesiseid harjutusi, mis toetavad peenmotoorikat, kontsentratsioon ja käe-silma koordinatsiooni.

2. Raamat, kontsentratsioon line jälgimise kasutada lehed vahelduvad värvimine leheküljed.Hoolikalt kavandatud pilt illustratsioonid teil jälgida ridade arvud.

3. See ülesanne on raamat, siis vallatult toetada oma lapse graphomotor oskusi ning valmistada neid ette kirjalikult tähed ja numbrid.

4. Komplekt lapsed üles edu lasteaed ja pärast seda värvikas ja interactives koolieelsete käsikiri töövihiku!

5. Laste eest, see on oluline neile, et minna koolieelse hariduse, mis on lihtsam õige žestide ja kirjutamisviis, hoides pliiatsit.

• Brändi Nimi LeXue Kultuur
Kasutaja

See ei ole veel kasutatud, kuid loodan, et see on hea. (2023-08-29)

Kasutaja