40-Leht Eskiis Sülearvuti B5 Sketchbook 16k Arvutamise Paber Sünnipäeva Päeval Sissepääs Tseremoonia Kingitus Joonis

• Kunstitarbed
Sildid - pliiatsi joonistus, paber lehtedena, akvarell paber lehtedena, akvarell sketchbooks, raamatu süsi joonis, joonis paberid joonis
  • Kategooria : Kunstitarbed

Descirption:

täiesti uus ja kvaliteetne

Omadused:

Kui sketchbooks on valmistatud kunsti paber, 40 lehed iga, ja lehed on raske, nii et nad suudavad taluda mitme kihi värvimine ilma smudging, deformatsioone või lekib.

Kutse -, multi-funktsionaalne ja praktiline, sobib kuiva ja märja akvarell maal, sketching, jne., sobib ka rasusele värvilised markerid, vee baasil sm-e, tahke akvarell värvid, värvilised pliiatsid, eskiis pliiatsid, süsi ajama.

Kas sa osta professionaalse kunsti asjade täiskasvanutele või joonistuspaberit, arvutus -, paberi-ja rohkem-lapsed, õpilased, ja rohkem, see sketchbook on teile kaetud.

See sobib peaaegu igat liiki kunsti projekte, nagu peen laste joonistus-raamat, täiskasvanud visandid, akvarell päevikud, ja saab kasutada ka ilusad kingitused lastele sünnipäevad ja pühad.

Taotlus on laialt levinud, ei ole mitte ainult ideaalne koolis, kontoris ja kodus kasutamiseks, aga ka ideaalne lisa-võttes、iga päev päevikut、tegemise isiklik kalender、-teha nimekirjad、reisi päevik, jne.

Materjal: Paber

Tüüp: Tühi, Horisontaalne Joon, Ruuduline(valikuline)

Suurus: Umbes. 25x17 jaoks cm/9.84x6.69 tolli

Märkused:

Palun lubage 0-1cm vea tõttu käsitsi mõõtmine.pls veenduge, et te ei pahanda enne tellite.

Erinevuse tõttu erinevate monitorid, pildi ei pruugi kajastada tegelikku värvi kirje.Aitäh!

Pakett Sisaldab:

1 Tükk Eelnõu Sketchbook