Vee Pintsli Või Pliiatsi Värvi Tindiga Pliiatsid Värvimine Lahustuv Värvilised Pliiatsid Lahtiselt Värvida Harjad

• Kunstitarbed
  • Kategooria : Kunstitarbed

Kirjeldus

Omadused

PREMIUM KVALITEET - Juuksed harja vihjeid tagada, et akvarell pintsel pliiats jääb puutumata ja ei spray, levitada, või mustamine.|- Erinevate vee joonistus pliiatsi aitavad teil lõpetada peene kunsti, saab lihtsalt puhastada neid veega pärast kasutamist.|OLULINE TÖÖRIIST - Kerge ja kaasaskantav muuta see oluline vahend kunstnikud ja harrastajad kasutada kodus, stuudios või on - the - go.|LAI RAKENDUSTE - Suur värvi või pulbristatud pigment, kasutada akvarell värvipliiatsid, vees lahustuv, pliiatsid, vees lahustuvad pigmendid, tindid,.|KOOLI JA KONTORI - Akvarell pintsel, pliiatsid sobivad lapsed, õpilased, amatöör-ja kunstnikud.tagasi kooli asju ja ja käsitöö projekti.

- Materjal:.

- Värv: Nagu Pildil Näidatud.

- Suurus: 12x1x1cm.

- PREMIUM QUALITY - Juuksed harja vihjeid tagada, et akvarell pintsel pliiats jääb puutumata ja ei spray, levitada, või mustamine.

-- Erinevaid vee joonistus pliiatsi aitavad teil lõpetada peene kunsti, saab lihtsalt puhastada neid veega pärast kasutamist.

- OLULINE VAHEND - Kerge ja kaasaskantav muuta see oluline vahend kunstnikud ja harrastajad kasutada kodus, stuudios või on - the - go.

- LAI RAKENDUSTE - Suur värvi või pulbristatud pigment, kasutada akvarell värvipliiatsid, vees lahustuv, pliiatsid, vees lahustuvad pigmendid, tindid.

- KOOLI JA KONTORI - Akvarell pintsel, pliiatsid sobivad lapsed, õpilased ja kunstnikud.tagasi kooli asju ja ja käsitöö projekti.

• Feature4 Vee Pintsel Pliiats
  • Feature3 Akvarell Pintsel, Pliiatsid