Metallist Geomeetria Non-Slip Bookend Bracket Raamat Toetada Puu Seista Office Raamatu Stop Raamat Tarvikud Raamat Lõpeb Raamat Korgiga Kingitused

• Laua Tarvikud & Korraldaja
  • Kategooria : Laua Tarvikud & Korraldaja

2TK/Paar Metallist Non-Slip Bookend Bracket Raamat Tuge Seista Looma Kujuline Ladustamise Omanik Riiul Office Raamat Korgiga

Funktsioon:

Küllaldaselt Materjali ja Rinnapiimasarnane Disain: kvaliteetne paks metallist stabiilne T kuju struktuuri saab teha bookends vastupidavamad ja kauakestev.Ohutud Ümarad nurgad disain hoiab oma käed ohutu.

Anti-Slip Foam Pad Disain: Nonskid vaht padjad paigutatakse allosas, aitas hoida asjad paika, ja ei kriimusta teie riiulitele või tabelid.

Anti-Staatiline Värv: Pind bookends on täielikult kaetud premium anti-staatiline värv, sile ja tasane pind kaitseb teie raamatuid ei saa midagi lohistama märgid.

Hallata Oma Laua Konditsioneer): slim disain korraldab oma raamatuid korras.Sobib ka Cd-sid, video, mängud ja midagi sa ei taha seisma.

Funktsionaalne: Pinna elektrostaatiline pihusti, eluea pikendamiseks ning bookends.Seda saab kasutada kodu -, kooli -, kontori-ja raamatukogu.

Materjal: Roostevaba Teras

Suurus: Nagu pildil

Pakendi Sisu:

1 Paar x Non-slip bookend

Palun lubage väike kõrvalekalle on tingitud käsitsi mõõtmine.

Erinevuse tõttu erinevate monitorid, pildi ei pruugi kajastada tegelikku värvi kirje.

• Tüüp Bookends
  • Mudeli Number Office & Koolitarbed
  • Materjal Metallist

CULEBRA (2023-12-03)