20 Tk Velvet Pliiats Kotti Pingutusnöör Pen Kotid Ühe sulepeahoidikud Pakendi Varrukad Kooli Asukoht

SKU#: t202740 Laos
  • Kategooria : Laua Tarvikud & Korraldaja

Kirjeldus

Kas soovite kaitsev ümbris oma vääris purskkaev pliiats?Kui jah, siis lõpetage otsimine ja vaadata läbi meie projekti.Meie pen varrukad saab kaitsta pinna oma armastatud pliiats kriimustusi.

Funktsioon

-Värv: Must, punane, kohvi, sinine, roosa

-Materjal: Samet

-Suurus: Umbes 17.50X3.50X0.20cm/6.88X1.38X0.08in

-Kaitsev pen varrukad: Meie pen varrukad saab kaitsta pinna oma armastatud pliiats kriimustusi.

-Lihtne kasutada: Seal on nöör üleval, lihtsalt tõmba nöör õrnalt, et vältida pliiatsi libisemist välja.

-Laialdane kasutus: Mõeldud ühe pliiatsi, mis sobib kõige täitesulepead, pastapliiatsid, pliiatsid ja muu kirjutusvahendiga.

-Kaasaskantav disain: Väike ja kerge pen kotid, lihtne teha ümber, ja saab ka panna koolis kotid ja käekotid.

-Kingitused teistele: Kui praktiline kirjatarvete pen varruka kingitusi õpilased, õpetajad, töötajad, jne.

20 x Pen Varrukad

• feature9 pliiatsi pakendi varrukad