Multi-purpose Metal Tabel Kirjatarvete Hoidja Metal pastakahoidja Õpetaja Õpilane

SKU#: t402055 Laos
  • Kategooria : Laua Tarvikud & Korraldaja

1381 Omadused:

OOTDTY

täiesti uus ja kvaliteetne

SUURE VÕIMSUSEGA.Uuendada võimsus, suurus 8.6 4.3 4 tolli, mitmed üksikud kupeed, mahutab 20 eri pliiatsid, värvilised pliiatsid, marker pliiatsid ja muud väikesed esemed.Stiilne ja õrn kodu, kontori, kooli laud ornemants.

ÕRN, PUHAS JA PUHAS.See peen silma pliiatsi omanik funktsioone ühe libistades sahtlis, 4 üksikud sulepeahoidikud ja 4 väikest kupeed peal.Lihtsam ja kiirem juurdepääs.Valides selle roosa kuld silma pliiatsi hoidja korraldada magamistuba, ühiselamus ja kontori laud, tee puhas ja korras, mis on seal kui sa seda vajad kõigi oma varustus ja tarvikud.Lihtne ladustada ja kasutada.

PREMIUM JA PRAKTILINE.Tahke raua materjal, kulumiskindel ja anti-rooste.baasi, kujuteldamatu stabiilsuse ja vastupidav.Lihtne puhastada.

ROHKEM KUI PLIIATSI OMANIK.Töötab suurepäraselt, nagu Dekoratiivsed Pliiatsi Hoidja, Telefon Seista; Kaugjuhtimispuldi Hoidik; Makeups puhul; Kooli Asukoht Staionery Seista; jne.Ka ideaalne kasutamiseks nii stiilne dekoratiivsed väljapanek omanik seista.Moodne ja elegantne tabel omanik.

SÄÄSTES RUUMI JA KÕRGE KASUTEGURIGA.Säästa ruumi ja aega teile.Väga sobiv magamistuba, vannituba, garderoob, edevus countertop, kodune köök, kontori laud.Tee kõik, mida stationeries, meik tööriistad ja nahahooldus kosmeetika hästi korraldatud.

Tehnilised andmed:

Materjal: Raud

Värv: Roosa Kuld; Kuld

Suurus: Umbes. 22x11x10.3cm/8.66x4.33x4.05in

Kaal: Umbes. 423g

Pakett Sisaldab:

1 Töö Stiilne Iron Traat Pliiatsi Hoidja

1.Palun lubage 0-1cm vea tõttu käsitsi mõõtmine.pls veenduge, et te ei pahanda, enne kui saate teha pakkumise.

2.Erinevuse tõttu erinevate monitorid, pildi ei pruugi kajastada tegelikku värvi kirje.Aitäh!

• Tüüp Kirja Omanikud
  • Materjal Metallist