B36C Selge Laud koos 3 Sahtlit,Töölaud Sahtlitega,Plastikust Meik Ladustamise Kasti, mis Sobib Kooli,Kodu,kontoritarbed

• Laua Tarvikud & Korraldaja
  • Kategooria : Laua Tarvikud & Korraldaja

Omadused:

OOTDTY

Sahtel disain,mitmeotstarbeline,meie ladustamise kasti,sahtliga disain,ei ole ainult ilus ja elegantne, kuid võib ka kasutada erinevad stsenaariumid, näiteks kontori-ladustamis -, tualettlaud ladustamine, vannituba, tualett ladustamis -, kosmeetika-storage, jne.

Eelistatud materjali, sile-touch,see amet storage box on valmistatud mitte-mürgine materjal akrüül kahju tegemata.akrüül-sahtlid muuta meie kirjaalused väga mugav-touch.

Tugev ja vastupidav, ümardatud nurkadega,see on vastupidav ja piisavalt tugev, et kasutada pikka aega, ümardatud nurgad võivad kaitsta oma sõrmi vigastuste eest, ja see on ohutu kasutada.

Lihtne ja moodne,sile tõmmates,on lihtne ja stiilne, mis on kooskõlas kõige peopl esteetika, täiuslik-tunne, ja õõnes auk teeb avamise ja sulgemise sahtlis nii sile.

Soonega-disain, laotud,unikaalne soon-disain, stabiilne virnastamine, ei ole lihtne kallutada, nii et meil võib korstna mitu kirjaalused

Tehnilised andmed:

Materjali;Plastist

Värv:Selge,Kindel Värv,Hall-Must

Pakett Sisaldab:

1 Töö Plastikust Töölaud Sahtlitega

Palun lubage 1-2cm vigade tõttu manual mõõtmise,palun veenduge, et te ei pahanda enne tellite.

Erinevuse tõttu erinevate monitorid, pildi ei pruugi kajastada tegelikku värvi kirje.

• Brändi Nimi hea