Sm Pliiatsi Omanik Seista Pintsel Sm Pliiatsi Omanik puhul on Virnastatavad Laua jaoks, Juhul Sm Pe

• Kategooria : Laua Tarvikud & Korraldaja

Omadused:

OOTDTY

täiesti uus ja kvaliteetne

VIRNASTATAV PASTAKAHOIDJA.Sm pen puhul on virnastatav ja korduvkasutatavad.Ideaalne korraldamiseks akvarell marker pliiatsid, värvilised pliiatsid, värvilised marker pliiatsid, pintslid pintsel, pliiatsid, jne.

MULTI-PESA, SUURE VÕIMSUSEGA.Mitu pliiats pilud, need üksikud kupeed on ideaalne korraldamiseks eskiis pliiatsid, värvilised pliiatsid, värvilised marker pliiatsid, metallist marker pliiatsid, meik pintslid, katseklaasid jne.

KVALITEETSED, VASTUPIDAVAD.Paksenema plastist ladustamise kasti, lõhnatu, mittetoksiline, anti-murda, mitte-libisemine, tugev ja väga vastupidav.Kompaktne virnastamine laud sobib ideaalselt teie kummut countertop, kontor kirjutuslaud, raamaturiiul, tualettlaud, vannitoa kraanikauss, jne.

MULTI-FUNKTSIONAALNE.See virnastamine kirjutuslaud box on multi-funktsionaalne, mille eesmärk, mis on mugav korraldada kõik oma oma kooli asukoht kirjatarbed, meik tööriistad, joonistuspliiatsid, jne.Tõhusalt korraldada oma office desk samas vabastada rohkem ruumi sinu jaoks.

KENA JA PUHAS.Valides mitmeotstarbeline ladustamise omanik korraldada oma kontori laud, uuring tabel, tee puhas ja korras.Suured lapsed, õpilased, teachersm teismelised, naiste -, meeste -, kodu -, kooli -, büroo, haigla.

Tehnilised andmed:

Materjal: Plastik

Värv: Must; Valge

Tüüp: 12-pesa; 30-pesa; 40-pesa

12-pesa Suurus: Umbes. 11x3.9x5cm/4.33x1.53x1.96in

30-pesa Suurus: Umbes. 11x9x5cm/4.33x3.54x1.96in

40-pesa Suurus: Umbes. 14.5x9x5cm/5.7x1.53x1.96in

Kaal: Umbes. 25-80g

Pakett Sisaldab:

1 Tk Sm-I Pastakahoidja

1.Palun lubage 0-1cm vea tõttu käsitsi mõõtmine.pls veenduge, et te ei pahanda, enne kui saate teha pakkumise.

2.Erinevuse tõttu erinevate monitorid, pildi ei pruugi kajastada tegelikku värvi kirje.Aitäh!