Korea Stiilis Tiiva Deemon Palus Photocard Omanik Armas Kaart Seada Tüdrukute Üliõpilaste Armastus Iidol Foto Kuva Rippus Pilt Varrukad

• Laua Tarvikud & Korraldaja
  • Kategooria : Laua Tarvikud & Korraldaja

Uued ja kvaliteetsed!

1. Unikaalne disain: disain little devil ' s, plüüš-kaardi kate on ainulaadne.Projekteerimise see väike kuradi muster on väga armas ja ainulaadne, mis on mitte ainult meelitada tähelepanu noortele, vaid ka meelitada inimesi, kes niimoodi disaini stiilis.

2. Kõrge kvaliteediga materjale: Meie palus mälukaardi kate on valmistatud kõrge kvaliteediga materjale.See materjal on eriline pehme tunne kohta touch ja on väga vastupidav, mis võib kaitsta oma kaardi kahjustusi.

3. Lihtne kasutada: selline väike kurat, plüüš-kaardi hoidik on väga lihtne kasutada, sa lihtsalt vaja panna oma kaart kaardihoidikusse, nii et teie kaart on hästi kaitstud.

4. Lihtne teha: Selle kaardi kate ei võta liiga palju ruumi teie jaoks, nii et saate teha seda igal ajal ja igal pool, nii et sa ei pea muretsema, teie kaart on kadunud või kahjustatud.

5. Suurepärane kingitus: kui te teate, et teie sõbrad või sugulased, nagu disaini stiilis ning see väike kurat, siis see väike kurat palus mälukaardi kate on täiuslik kingitus.Võite anda see neile oma sünnipäev või puhkusel, ja nad kindlasti meeldib.

Materjal-Plüüš

Värv: Nagu näha

Suurus: Viide pilt

Pakett sisaldab: 1TK

1. Tänu käsitsi mõõtmine, palun lubage viga 1-3mm.

2. Kuna erinevates arvutites erinevate display värvidega, täname oma arusaamist, tegelik toode värv võib veidi erineda pildil.

• Brändi Nimi JTZTF