1/2 Mouse Pad Pc Gamer Tahked Värvi Sülearvuti Tarvikud Ergonoomiline Randme Guard Mouse Pad Randmele Toetada Mitte-libisemine Baasi Valu

• Laua Tarvikud & Korraldaja
  • Kategooria : Laua Tarvikud & Korraldaja

Nimi: randme ülejäänud toetada randme mouse pad

Tüüp: professionaalne randme tugi mouse pad

: Relax teie ranne

Suurus: 20.5*25cm

Esi materjal: EVA PU

Tagaküljel materjal: neopreen. (Selle materjali abil on võimalik ära hoida mouse pad libisemist.)

Kasutamine: Ideaalne optiline hiir ja trackball hiirega ja mehaaniline hiir.

Tehnilised andmed:

1. Lõõgastuda oma randme.Hiire padi on randme tugi kasutab mälu vaht, ergonoomiline disain võib toetada ja lõõgastuda oma randme, et vältida randme valu ja ebamugavust, mis on põhjustatud pikaajalise kasutamise.See on väga sobiv arvuti tööd ning pikka aega mängu.

2. Anti-slip kummi baasi.Meie ergonoomiline randme tugi mouse pad kasutab loodusliku kummi baasi.Tihe non-slip hambad baasi saab kindlalt töölaual, tagab stabiilse hiire töö.Saate keskenduda oma meelt, oma töö või mäng.

3. Sobib enamiku arvutite ja hiired.See aitab maandada randme tugi hiirepadi on kooskõlas kõige arvutid, sülearvutid ja erinevaid hiiri või juhtmeta hiired.Hiire padi on geel randme toetamiseks ja see on ka suurepärane valik pikaajaline hiirt, kasutajate, nagu mängijatele, õpilased, programmeerijad jne.

4. sile pind.Lisatasu tekstuuri ja kõrge kvaliteedi super sile pind võimaldab täpsema hiire liikumist, et tagada sujuvam hiire kontrolli ja pin-punkti täpsusega.Sile parandab jälgimise liikuma ja tekitab stabiilne glide.Hiire padi võimaldab täpsema hiire liikumist, et tagada sujuvam hiire kontrolli ja täpselt täpsust.

5. Veekindel kate.Tõhusalt vältida juhuslikku kahju vedelik voolab.Kui vedelik voolab kohta desk pad, see moodustab tilgad ja libiseb maha.See on lihtne ja ei lükka oma töö või mäng.

Komplekti Kuulub:

1*hiirepadi