Armas Magus Lahe Pits Korea Foto Kaardi Omanik Iidol Foto Kaitsev Ekraan Varrukad Kawaii Kirjatarvete Õpilane Ripats Kingitus

• Laua Tarvikud & Korraldaja
  • Kategooria : Laua Tarvikud & Korraldaja

Uued ja kvaliteetsed!

1. Kvaliteetne disain: See ID-foto kate võtab moes Ins stiilis kujundus, mis on lihtne ja kaotamata tekstuuri ja saab näidata, unikaalne maitse omanik.

2. Kõrge kvaliteediga materjale: Me kasutame kvaliteetseid materjale, et muuta see sertifikaat foto kaitsev kate, mis on kulumiskindel ja vastupidav, ja see ei ole lihtne sulata või kanda, stabiilsuse tagamisel pikaajalise kasutamise.

3. Igakülgne Kaitse: kaitsev kate käesoleva sertifikaadi foto on võimalik täielikult katta oma tunnistuse foto, vältida kriimustusi, plekke või niiskuse kahjustusi ja tõhusalt kaitsta terviklikkuse tunnistuse foto.

4. Arvestav disain: See toode on kerge ja kaasaskantav disain, mis võimaldab teil võtta seda teiega lihtsalt.Kas see on töö, ärireis või reisida, seda saab tagada ohutus oma ID-foto.

Materjal: PP

Värv: Nagu näha

Suurus: Viide pilt

Pakett sisaldab: 1TK

1. Tänu käsitsi mõõtmine, palun lubage viga 1-3mm.

2. Kuna erinevates arvutites erinevate display värvidega, täname oma arusaamist, tegelik toode värv võib veidi erineda pildil.

• Brändi Nimi KOQZM