Jäähoki Litrid Kõvadus Reguleeritav Matt Jäähoki PVC Korter Palli Jäähoki Väljas Hockey Puck Pallid Asendaja Mäng

• Meeskond Sport
  • Kategooria : Meeskond Sport

Kirjeldus

Need jäähoki litrid on litrid.Nad on valmistatud vastavalt kõige rangemaid standardeid kõvadus, kaal, otsekohesus ja pinna kvaliteet.Funktsioonid anti-slip tekstuur, need litrid on täpne kaadrid ja vastab nõuetele.Suur sport tarvikud sportlastele ja algajatele.

Omadused

-Värv: Oranž

-Materjal: PVC

-Suurus: 7.00X7.00X2.00cm/2.75X2.75X0.79in

-Ergonoomiline disain mugava enesetunde ja üldise mängu kogemus, isegi ajal jõuliselt mängida.

-Kiire ja lihtne lahendus, et kõik need kadunud litrid mis hoiab teid mängima mängu sa armastad.

-Peab vaba aja veetmise sport ühtegi mängu.Need asendused on kindel, et konkurentsivõimelise vastet, põnevus.

-Madal hõõrdumise libistades ülim kiirus ja järjepidevus sileda pinna.

3 x Jäähoki Litrid

• Feature5 jäähoki ratas