Meeskond Sport Jalgpall Koolitus Vöö Seadme Soolo Ajastiga Palli Koolitus Palli Treener Jalgpalli Fitness Jalgpall Varustus Bänd X2E2

• Meeskond Sport
  • Kategooria : Meeskond Sport

Toote nimetus:Jalgpall Koolitus Lint

Toode värv: Nagu on näidatud joonisel

Toote Materjal:Polüester + Käsn

toote omadused:

1. Multi-eesmärk koolituse abi - See jalgpall koolitus seadmed täiskasvanutele ja lastele on loodud selleks, et aidata mängijad parandada oma palli kontrolli, ilane ja oskusi.Seda saab kasutada nii soolo-ja meeskonna koolitus.

2. Reguleeritav Elasticized Vöö - koolitused, abi on vöö on valmistatud kvaliteetsest elasticized materjali ja saab reguleerida, et see sobiks eri talje suurused.See tagab ohutu ja mugav seljas kogemus kasutajad igas vanuses.

3. VASTUPIDAV EHITUS - koolitused, abi on valmistatud kõrge kvaliteediga materjale, mis on vastupidav ja kauakestev.See võib taluma raske kasutada ja on vastupidav kulumine.

4. LIHTNE KASUTADA - jalgpall koolitusabi on lihtne paigaldada ja kasutada.Lihtsalt kinnita pall tasku ja reguleerida turvavöö teha see sobib.Seda saab kasutada ka siseruumides või õues ja sobib kõigi oskuste taset.

5. UNIVERSAALNE - See jalgpall training tool on kõige soccer ball mudelid.Abiga see jalgpall koolitus abi, mängijad saavad parandada oma jalavaev, osavuse ja koordinatsiooni.See on tõhus vahend, mis aitab arendada võti jalgpall oskusi, mis aitavad mängijad võtavad oma mängu järgmisele tasemele.

Ettevaatusabinõud:

1. Nagu me kõik teame , eri arvutite ekraani värve erinevalt, värv tegeliku objekti puhul võib pisut erineda järgmisi pilte.

2. Kui teil on tunne, raske valida suurus, võite julgelt ühendust mewe annab teile mõned soovitus, kuid see on teie jaoks viide ainult.

Saadetis sisaldab:

1 komplekt Jalgpall Koolitus Lint

Tänan teid toetuse eest!Tere tulemast osta meilt!Võite meiega ühendust, et saada rohkem üksikasju kaupa .Tere tulemast.Loodan, et teil on kena päeva!

• Materjal PVC