Jäähoki Litrid, 100tk, euroopa liidu Määrus, Harjutamiseks ja Klassikaline Koolitus, Diameeter 3", Paksus 1", 6oz, Must

• Meeskond Sport
  • Kategooria : Meeskond Sport

????Vastupidav : Tehtud kõrge kvaliteediga Vulkaniseeritud Kummist, tahke ratas, hea kõvadus ja vastupidavus, kasuta.Mõlemad pooled on sile ja tasane, lihtne libistades.Ümbritsev tihe dimple muster creats suur frition vahel ratas ja hockey stick, meie range kvaliteedi kontrolli tagab iga mängija saab paremaks käitlemiseks ratas, aitab qucik pass ja täpne lask.

????Offcial Suurus : Me kasutada ametlik standard size, läbimõõt 3", paksus 1", Kaal 6oz.Sobib Ameerika, Kanada ja teiste rahvusvaheliselt võistlustel.Kasutada seda igapäevases praktikas, mis aitab teil soonde reaalne mäng ja võida ta.Standard suurus ratas on sobilik ka teismelistele, kes on vanemad kui 8 aastat vana, aitab neid, et parandada kiiresti.

????Teismeline ja Ratas : It\ \ on\ \ 's väga oluline kasvatada lapsi,\\ \ 's huvi jäähoki nende varajases eas, võib see mitte ainult parandada nende füüsis, vaid ka suurendada oma paindlikkust, ülakeha jõudu, mõistust.Lapsed, kes mängivad jäähoki on tugevam mõttes konkurentsi, ja nad on rohkem valmis nägu ja lahendada probelms, kui nad\\ " uuesti kannatusi tagasilööke.Vali meie litrid, rahvusvaheline standard suurus, mis aitab neil leida tunne ja kohaneda intensiivsus mäng lihtsalt.

????Odav ja hea : Pakendi kogus 3/6/9/12/18/25/50/100 iga juhtum on olemas, ostjad võivad valida parima kogus oma olukorda, säästa iga senti.

????Peidetud Funktsioon : Paljude "igapäevaelu leiutajad" osta meie tooteid ja kasutada neid mitmel erineval viisil, nagu näiteks auto jack pad, kõlar summutamine, auto padjad, jne.Me\\ "uuesti väga julgustada ostjad, et aru saada, muud funktsioonid on ratas, ja me\\" uuesti ka tore näha oma pilt jagamine oma muudatused.

• Toote Pakendi Mõõtmed L x W x H 15.5 x 10.9 x 6.3 cm
  • Grip Materjal Kummist