6tk 10cm Plastikust Golden Trophy Õpilane Sport Trophy Auhinna Tasu Võistlused (Kuldne)

• Meeskond Sport
  • Kategooria : Meeskond Sport

Kirjeldus

Need kuldne award trofeed on kasutatud auhindu, mängu auhinnad või pool soosib.Plastikust kuldne trofeed on, kuid sisukas.Väike suurus võimaldab seda mugav panna goodie ja kingitus kotid.Trofee on suurepärane isiku kasuks kõigile oma külalistele.Ükskõik, milline konkurents, üllatus neile trofee.

Omadused

- Värv: Kuldne.

- Materjal: Plastik.

Suurus: 10.00X6.00X6.00cm/3.93X2.36X2.36in

- Plastmaterjalist muudab vastupidav ja kestab pikka aega kasutada.

- Mõõdukas hind, elegantne välimus, sobib igasuguste spordivõistlused, igasuguseid hindamistegevuse eelistatud auhindu

- Kuldne auhinnad on oluline, et iga konkurents.Võitja, trofee on hea preemia, ning see on tüüpiline au ja suuri jõupingutusi.

- See on hea kingitus lastele, sest nad ei unusta kunagi, põnevust, kui nad võita medal, ning neil soovitatakse realiseerida oma unistusi ja saavutada rohkem eesmärke tulevikus.

- Soe Nipp: Kallis ostja, tänu valgustus mõju, monitori heledus, manual mõõtmise ja jne., seal võiks olla mõned väikesed erinevused värvi ja suuruse vahel, foto-ja tegeliku punkt.Siiralt loodan, et saate aru!Aitäh!

6 x Award Trofeed

• feature7 golden trophy auhinna