1tk Tulbid Ladustamise Kopp Kirjutusvahendi Hoidja Plastikust Mahuti Cup Meik Harja Hoidja Desktop Ladustamise Korraldaja Õpilased Kirjatarvete

• Laua Tarvikud & Korraldaja
  • Kategooria : Laua Tarvikud & Korraldaja

Nimi: Pastakahoidja

Materjal: PS+ABS

Värv: 5 liiki valida

Suurus: Nagu näitavad

Kaal: 60 g

Pakend: 1 x Pliiats Omanik

Omadused: 1. Paksenenud PS+ABS materjalist, kerge ja vastupidav, ei karda kukkumist, kulumiskindel ja tekstuuriga.

2. Pind on sile ja burr-vaba, ümar ilma ägeda nurgad, nr torkima, mugav touch.

3. INS tulbid disain, ilus ja vastupidav.

4. Suur suu disain, lihtne ladustamine, lihtne puhastada, ei karda peidus mustuse ja pori.

5. Põhja tõstetakse ja lastakse sujuvalt tõhusalt vältida libisemist.Märkus: 1. Palun lubage 1-2cm vigade tõttu manual mõõtmise, veenduge, et te ei pahanda enne tellite. 2.Erinevuse tõttu erinevate monitorid, pildi ei pruugi kajastada tegelikku värvi kirje. 3.Kui olete rahul tootega, siis palun jäta meid 5-tärni kiitus, võtke meiega ühendust kui teil on küsimusi.

4.Järgige salvestada, võite saada fänn erilist kupongid, tule järgi poodi!

• Uuendus FANTASTILINE
  • Stiil Modern Stiil