Cute Cartoon Bear Pliiatsi Omanik Ring Desktop Kosmeetika Huulepulk Harja Ladustamise Kasti Suure Mahutavusega (Pen Abimees Kooli Kirjatarvete

• Laua Tarvikud & Korraldaja
SKU#: t201593 Laos
  • Kategooria : Laua Tarvikud & Korraldaja

Multi-funktsioon Pliiats Pliiatsi Omanik Loominguline Naljakas Pen Cup Korraldaja Art Pintslid

Omadused: täiesti uus ja kvaliteetne

Suur mahutavus: Täiendatud võimsusega kirjutusvahendi hoidja, mis suudab hoida rohkem kui 25 pliiatsid.Valmistatud kõrge-kvaliteet PP materjal, mitte-mürgised, ohutu, vastupidav ja tugev.

Säästa ruumi: See on mugav salvestada väikeste objektide, nagu pliiatsid, markerid, prillid, mobiiltelefonid, jne., et aidata teil säästa ruumi.Tee oma töölaua välimus jääks kenam ja puhtam, enam täis.

Lai valik kasutusalad: mitte ainult saab panna kirja, nagu sulepead, pliiatsid, markerid, joonlauad, kustutuskummid, kirjaklambrid, käärid, kirjanoad ja paljud teised töölaua vidinad, vaid ka salvestada oma meik pintslid, küünelakid, huulepulgad ja muud väikesed isiklikud esemed üksused on ka väga sobiv.

Cartoon armas karu kuju, mis on kaunistatud soe värv, atmosfäär, näeb välja lihtne ja ilus.

Suurepärane kingitus: ideaalne kingitus lastele, laste, üliõpilaste, noorte, õpetajate ja pereliikmete.Saab kasutada oma töökoha, kodu ja kooli klassiruumis.

Täpsustus: Materjal:PP

Värv:Roosa, Sinine, Valge

Suurus: Umbes. 10.5x7.8 cm/4.13x3.07 tolli

Pakett Sisaldab: 1 x Pliiatsi Hoidja

märkus: 1.Palun lubage 0-2cm vigade tõttu manual mõõtmise, veenduge, et te ei pahanda enne tellite.

2.Erinevuse tõttu erinevate monitorid, pildi ei pruugi kajastada tegelikku värvi kirje.

3.Muud osad ei kuulu.

Täname oma arusaamist.