Silikoon Sõrme Kaasahaarav Rõngas 5 Värve Tugevdada Haaret Mugav Sõrme Exerciser Küünarvarre Treener Treening Seadmed

• Fitness & Body Building
  • Kategooria : Fitness & Body Building

Tähtis Info

Materjal:Silikoon

Pakendi Suurus:

Pikkus: 7,5 cm/2.95"(Ligik.) Paksus: 2.3 cm/0.91"(Ligik.)

Ülevaade:

Meie käsi raske gripper saab kasutada, et suurendada käte tugevus, parandada sõrme ja käe osavust ja vähendada väsimust ja stressi.Lisaks aitab tasakaalustada ja parandada oma grip-lihased, teie igapäevane kasutamine peab.

Kasuta neid kodus, kontoris või reisil olles, ja siis pööra oma seisakuid arvesse produktiivne treening-session.Meie käsi raske gripper saab kergesti transportida oma seljakoti.

See on valmistatud silikoonist materjal.

Pikkus see toode on 7,5 cm.Paksus toode on 2.3 cm.

See toode sobib suurepäraselt ka kodus, kodumasinate, dorm, kontori, jõusaali jne.

Tänu valgust ja ekraani seadistus erinevus, elemendi värv võib veidi erineda pilte.Palun lubage kerge mõõde erinevus on tingitud erinevatest käsitsi mõõtmine.

Tehnilised andmed:

Jõudu Pinge: Värv Atrovirens: 20-30LB Värv Roosa: 30-40LB Värv Sinine: 40-50LB Värv Hall: 50-60LB Värv Must: 70-80LB Omadused: Kerge, Praktiline, Pehme

Pakendi Sisu:

1 x käepideme Treener