3TK Jooga Pilates Venitada Vastupanu Sagedusala Kasutamise Fitness Bänd Koolitus Elastne Kasutada Fitness Kummist (looduslik kumm Jõusaal

• Fitness & Body Building
Sildid - Fitness Elastne Vastupanu Ansamblid, bandas elasticas para ejercicios, ejercicios con bandas elasticas
  • Kategooria : Fitness & Body Building

【2022 Uuendada Kasutada Bänd】- Iga füsioteraapia Ansamblid meetmed 4.9 suu pikk X 6 Tolli laiad.Hea bänd toote vastupanu koolitus ja rehabilitatsioon, annab nii positiivsed kui ka negatiivsed jõud lihastes ja liigestes, venib toonid ja tingimused kõikidele peamistele lihasgruppidele.Meie bändid on lõhnaainete vaba ja latexi tasuta ilma kleepuv pind, mis on ideaalne conditioning & rehabbing lihaseid.

【Sobib Palju Harjutusi】- Inimesed Armastavad seda, Sest see on harjutus ansamblid on ideaalne abistamine Sport Sportlased, Pensionärid, füsioteraapia, Rehabilitatsiooni -, Maadlus -, Jõusaali, Pilates, Jooga, Kickboxing, Crossfit ja nii edasi.Lihtsa, kuid tõhusa treeningu, suurendab tugevus ja parandada algatusel.

【Lihtne Kasutada & Carry】- resistance band komplekt tuleb koos hoiustamise kott, lihtne teha kõikjal, reisimine, kodu, jõusaal jne.Lihtne ja lihtne kasutada toote ülemise & alakeha harjutusi, mida saab teha kõikjal, on ideaalne conditioning & rehabbing lihaseid.

• Osakonna Nimetus Unisex
  • Koolitus Sait Vöökoht, käed, Jalad, Lihaste Relex Seadmed, Talje & Kõhu Harjutus, Juhataja, Suu, Tagasi, Omanik, Ranne, Hip, Tuum
  • Funktsioon KEHA
  • Brändi Nimi YangChen