Käe Grip Strengthener Kummist Purustamine Koolitus Grip Palli Hoie Tugevuse Treener Treeningu Kodus Jõusaal Kasutamiseks Fitness Treening Täiskasvanutele

• Fitness & Body Building
  • Kategooria : Fitness & Body Building

【Kõrge kvaliteediga disaini】: käeliigutusega Strengthener on valmistatud kõrge kvaliteediga kummist materjal, mis on vastupidav, mitte lihtsalt pisar, ja seda saab mugavalt kasutada pikka aega.

【Funktsiooni】: vastupidav Haarde Tugevus Treener võib tugevdada randme tugevust, tõhusalt paindlikkuse suurendamiseks sõrmed, ja aitab teil tasakaal ja laiendada oma lihaseid.

【Funktsioone】: Kõrge kvaliteediga Küünarvarre Exerciser on väike suurus, lihtne teha, grip strengthener kõigi elukutsete esindajate, meie haarde tugevus treener on parim käsi kasutamise seadmed sportlased, seiklus, büroo spetsialistid, kunstnikud, mängijatele ja handymen.

【Kohaldatav inimesed】: See on kõrgekvaliteediline toode, mis on igas vanuses, mida saab kasutada, mida teismelised, vanurid ja täiskasvanute käe-ja harjutamiseks.

【Lihtne Kasutada】: Küünarvarre, Randme Exerciser on lihtne kasutada ja saab pesta, mis on väga mugav ja toob sulle meeldiv ja mugav kogemus.

Suurus Graafik:

20 Kilogrammi:6cm/2.36 tolli

30 Kilogrammi:6,5 cm/2.56 tolli

50 Kilogrammi:7.5 cm/2.95 tolli

Pakett Sisaldab:

1 Haarde Tugevus Treener

Palun lubage veidi vigade tõttu manual mõõtmise ja erinevate monitoridega.

• MainKey4 Käsi Grippers Tugevus Randme Koolitaja Koolitus
  • MainKey1 Haarde Tugevus Treener