Leibkonna Fitness Seadmed, Randme Harjutused, Ja Käe Tugevust Harjutusi Randme Tugevust Koolitajad

• Kategooria : Fitness & Body Building

Omadused:

1. Kestvus: toode on valmistatud kõrge kvaliteediga materjalidest ja talub sagedast kasutamist ja pikaajalist koolitust.

2. Adjustability: toode sisaldab mitme raskusastmega kohandamine funktsioone, mis võimaldab kasutajal valida sobiva treeningu intensiivsuse põhjal oma randme tugevust tasandil.

3. Mitmekülgsus: toote saab kasutada mitte ainult koolitada randme tugevust, vaid ka selleks, et kasutada jõudu, käed, käed ja õlad, parandada üldist tugevust ja stabiilsust ülemised jäsemed.

4. Liikuvus: toode on kompaktne ja kerge, lihtne kaasas kanda, ning võib treenida igal ajal ja igal pool.

5. Ohutus: toote disain arvestab kasutajate turvalisust, kasutades anti slip materjalide ja ergonoomiline disain, mis pakub stabiilne käepide ja mugav koolituse kogemust.

Tehnilised andmed:

Materjal: PP+vaht+teras

Kirjeldus: 28.4*16*3.3 cm

Brutokaal: umbes 450g

Pakend: color box

Pakett Sisaldab:

Randme tugevust koolitaja, * 1

Märkused:

1. Palun lubage 1-2 cm vea tõttu käsitsi mõõtmine.Täname oma arusaamist.

2. Monitorid kalibreerimata sama, punkt värv kuvatakse fotosid võib näidates veidi erinev tegelik eesmärk.

• Tüüp sport Tugevus Koolitus
  • Osakonna Nimetus MEHED