Pink Kokkuklapitavad harjutamiseks Pink on kogu Keha Treening Kallak Pink koos Kiire Kokkuklapitavad& Kiire Kohanemise Langus Kodu G

• Fitness & Body Building
  • Kategooria : Fitness & Body Building

7-3-3 Reguleeritav Treening Pink - treening pink on mõeldud 7-tagasi reguleeritav positsioone, 3 istme asendit ja 3 jala asendit, täiuslik korrigeerimised kogu keha treening.Vali nurk sobib ise sekundit.

Kuni 800 NAELA Kaalu, Võimsuse - See kaal pink on kavandatud stabiilne raam kolmnurkse struktuuriga, mis on valmistatud raskeveokite kaubandusliku kvaliteediga terasest, saate teha trenni koos ATIVAFIT 66 lbs dumbbells paari pingil mugavalt.

Säästa Oma Aega ja Ruumi(80%) - Kõige pink on eelnevalt kokku pandud, sa lihtsalt vaja avada fitness pink ja pinguta mõne kruviga, mis vastavalt juhendile.Ja see on kokkupandav pink, kus saate korda see ja pane ta nurka või voodi alla pärast trenni.

Rinnapiimasarnane Disain - 13.8" lai iste pakuvad mugavust ja toetama oma keha.Vastupidav & hingav Pu nahk täis pehme vaht polster, jalad tasakaalu nupp disain lase sul alati hoida pink stabiilne isegi siis, kui maa ei ole piisavalt korter.

100% RAHULOLU TEENUSE - Kui teil on mis tahes küsimusi reguleeritav pink, palun võtke meiega ühendust, me garanteerime teile 12 kuud garantii tagasi ilma põhjuseta ja garantiid koos TASUTA varuosi.

• Tüüp sport Tugevus Koolitus
  • Koolitus Sait Vöökoht