2024 Uusi 5tk Treening Aasa Bänd Takistus Bänd Jalad & Butt Hip Ringi Takistus Bänd No-Slip Takistus Aasa Kasutada

• Fitness & Body Building
  • Kategooria : Fitness & Body Building

Omadused:

Full Body Shape: Sobib kasutamiseks vasikatele, reied, tagumik, rind, õlad ja käed jne.täis-keha tugevad harjutused, mis võivad teil saavutada soovitud kuju ja ilusad lihased.

Viis Takistus Tasemed: stretch turvavöö on viis eri takistus tase nael valik, ja seal on viis taset takistus: 10lb, 15£, 20lb, 30lb, ja 40lb.Vajadustele erinevaid inimesi ja erinevaid treeningu osad.

Naturopathy Efekt: Seda saab tõhusalt leevendada oma lihaste valulikkus pärast pingutavat füüsilist koormust, sobib ka taastusravi koolituse pärast lihaste kõõlused vöö tüvi, sobib Pilates, ja naturopathy.

Paks Hemming: Paksenenud , mis saab teha vastupidavust bänd vastupidavam, hign elastsust, ja ei ole lihtne murda.Venitada vööd võib pakkuda teile rohkem kestev fitness teenused ja tuua teile stabiilne koolituse kava.

Kasutada mis Tahes Ajastus, Ükskõik Kus: takistus bänd on väike ja lihtne teha.Sobib kasutada igal ajastus erinevad stsenaariumid.Saavutada oma fitness eesmärk on teostada mis tahes ajastus, kõikjal.Ideaalne teostamisel.

Tehnilised andmed:

Materjal: Kautšuki Saamiseks

Värv: Nagu Pildil

Pakendi Kaal: umbes.140g

Laius: u.5cm/1.96 aastal

Ümbermõõt: ca.60cm/23.62 aastal

600x50x0.4: 5-10LB

600x50x0.5mm: 10-15 £

600x50x0.7mm: 15-20LB

600x50x0.9: 20-30LB

600x50x1.1mm: 30-40LB

Pakett Sisaldab:

Komplekt 5tk Kükitades Takistus Bänd

Palun lubage 1-2cm vea tõttu käsitsi mõõtmine.Palun veenduge, et te ei pahanda, enne kui saate teha pakkumise.

Erinevuse tõttu erinevate monitorid, pildi ei pruugi kajastada tegelikku värvi kirje.Aitäh!

• Osakonna Nimetus Unisex
  • Koolitus Sait käed, Vöökoht, Jalad, Hip