• Fitness & Body Building
  • Kategooria : Fitness & Body Building

Populaarne Ratsutamine Simulaator trenažöör Müügiks Eco-sõbralik Must/Punane/Hall Kohandatud Logo Availabled Toodete Kirjeldus Brändi MERACH Toote mudel, MR-1561 Kasti suurus 86*42.5*80.5 CM Max koormus on 150KG N. W 27KG G. W 30KG Sertifikaadid Ettevõtte Profiili Jingci (Hangzhou) E-kaubanduse Co., Ltd.spetsialiseerunud uurides, kes toodavad ja müüvad high-end leibkonna fitness seadmed.Aastate jooksul on ithas olnud pühendunud pakkuma viib pere fitness lahendusi ülemaailmse kasutajad.Meeskond ehitatud brändi MERACH 2018.

Jingci on 6 core osakonda sealhulgas operatsiooni osakond, brändi osakond, Teadus-ja arendustegevuse ning disaini osakond, ladu ja logistika osakond, klienditeeninduse osakonda ja finantsosakond, turunduse osakond, reklaami osakond, R&D osakond, pakkumise osakond, teenuste osakond ja finantsosakond, ligi 1000 töötajat.

Praegu on ta avas mitme kodu-ja välismaise müük platvormide: 4 Tmall kauplustes, 6 Jingdong kauplused ning teisi kanaleid, sealhulgas Amazon.Alates aastast brändi kehtestati esimest korda, et nüüd, kuu müügimaht on kasvanud 200% vastu trendi, ja on edukalt saanud üks marki kiireim müügi kasvu.Bruto-müük 2019 jõudnud 100 miljoni dollari.

Aastal 2019, oleme kokku investeerinud 30 miljonit jüaani toote teadus-ja välja enam kui 50 uut toodet, pidevalt uuendada funktsiooni ja disaini tooteid.Meil ostetud top tarneahela süsteemi ja OEM süsteemi ja rakendada maailma top tootmisprotsessid.

MERACH missiooniks on pakkuda ülemaailmse kasutajad, kellel on juhtiv kodu fitness lahendused ja muutunud maailma kõige väärtuslikum bränd home fitness seadmed.Ja Jingci viib MERACH maailma, tehes sellest maailma esimene kodu fitness brändi.Toote käivitada onference& exhibition uute toodete käivitamine konverentsi MERACH massaaž relv EVO(HR-1539) Saksamaal 2020. aastal. MERACH on uute toodete käivitamine konverentsil Ameerika Ühendriikides 2019 MERACH juures GYMSQUARE 2020, Shanghai, Hiina MERACH juures Hangzhou Marathon EXPO 2019

• värv Must/Punane/Hall
  • Combo Set Pakutakse 0
  • Toote Nimetus ratsutamine simulaator trenažöör