5tk Jooga Elastne Lint, Fitness Vastupanu Ansamblid Kummist Jõusaalis harjutamiseks Ansamblid Pilates Sport Crossfit Treening Seadmed

• Fitness & Body Building
Sildid - jooga elastne lint, fitness vastupanu ansamblid
  • Kategooria : Fitness & Body Building

Omadused :

* Sobib Kõigile:

Rocontrip Vastupanu Ansamblid kasutavad mehed ja naised, kõik fitness taset.

Aasa Vastupanu Bänd suurendab tõhusust oma harjutusi tohutult.Harjutused nagu hüpata squats ja lunges on intensiivsem.

Suurendada jõudu ja võimu, paindlik, lihtne ja sobib väga kiire.Sobib nii naistele kui meestele igas vanuses.

* Premium Kvaliteet Aasa Vastupanu Ansamblid:

Uus Eco-Sõbralik Vastupidav TPR Lateks, Kompaktne ja Valmis võõrutusravi või lihaste toonimine rutiin.Tunne oma reie karmistamist pärast 1. trenni!

Uus Kerge Wrapid ümber Käe, Põlve -, reied & Pahkluude.Aeroobne Mini pahkluu ansamblid mõeldud Algaja või Edasijõudnud kasutajatele.

* Kaasaskantav Ja Mugavus :

Mahub kenasti teie rahakott, Jõusaal Kott või Tasku!Kaalud jaoks need jõusaal bändid on 0.26-1.21 naela, igasuguseid värve oma valikut!Säästa ruumi ja on kerge kaasas kanda, mugav disaini, et sa teeksid kasutada igal ajal ja igal juhul.

* Erinevate Venitada Tasandil :

Rocontrip Kasutada Band kaart sisaldab erinevaid oskusi---alates £ 10 230 lbs.

Nagu te järk-Järgult ehitada tugevus Nende sõltuvust bändid annavad lõputu kasv annab mitmekordse koolituse tase resistentsuse.Haara paksem bänd seejärel lisage väiksem bänd pigistada välja mõned täiendavad reps.

Kui oma jõudu järk-järgult suureneb minna topelt bändid, et paksem lint.

Tehnilised andmed:

Värv : Kollane / Roheline / Sinine / Must / Punane ( 5 Tk Multi-Värviline )

Sugu : Unisex

Materjal : Lateks

Suurus : Nagu Pildil

Komplekti Kuulub :

5 Tk / Komplekt * Vastupanu Ansamblid(Ilma Veavad Kott)

• Kogus 5 Tk/Komplekt
  • Osakonna Nimetus Naised