Vaagnapõhja Exerciser Reguleeritav Vastupanu Sünnitusjärgne Taastumine Jooga Fitness Seadmed Kegel Exerciser Põie Kontrolli Seade

• Fitness & Body Building
  • Kategooria : Fitness & Body Building

Vaagnapõhja Lihaste Treener Reguleeritav Vastupanu Sisemine Reie Exerciser Meeste Naistel Sünnitusjärgne Taastumine Jooga Fitness Seadmed

Funktsioon:

1. Kõrge Kvaliteet: laienenud TPE pehmest kummist kaitsev kleebis on mugav harjutada ja kaitseb nahka.EVA pehme kumm, mis ei ole lihtne tõsta maha treeningu ajal.Keskkonnasõbralik PP materjal, hoolitseda naha.

2. Reguleeritav Takistus: Vastupanu korrigeerimine, personaliseeritud kujundus nuppu, et reguleerida vastavalt oma tugevust.Selle tihedam korrigeerimine, suurem tugevus.On pööratav plaat, kohandub iga nurga alt, et parandada mängitavuse.

3. Tõhus Hip Koolitaja: See Kegel Exerciser eesmärk on aidata teil saavutada kena tuhara vahepeal võttes terve ja tugev vaagnaluu.Saab täielikult kasutada oma vaagna ja tuharate lihased, kasutades seda.

4. Parandada Keha Kuju: Kui vaagnapõhja lihaste sisemine exerciser saab aktiveerida puusa lihased lühikese aja jooksul, õige vaagna ja pinguta puusad läbi lihaste tugevus koolitus.

5. Rahulolu Garantii: püüame pakkuda igale kliendile kõrgeimal tasemel klienditeenindust, et teil on meeldiv ostu kogemus.Kui teil on mingeid küsimusi, päringuid või abi vaja, võtke julgelt meiega otse ühendust võtta.

Materjal: PP+TPE+vedru

Värv: must, hall

Suurus: Inner box: umbes 15*8*21.5 cm/5.91*3.15*8.46 tolline

Tänu eri jälgida ja valguse mõju, tegelik värv punkt võib olla veidi erinev värv näitas pilte.Aitäh!

Palun lubage 1-2cm mõõtmise hälve on tingitud käsitsi mõõtmine.

• Klassifitseeritud Exerciser Number 1
  • Koolitus Sait Jalad, Hip, Muud