Võimu Baar Rinnus Expander Fitness Klaasplast Kere Exerciser Käe ülakeha Tugevus Fitness-Treening, Varustus, Jõusaali Treening

• Fitness & Body Building
SKU#: t19347 Laos
  • Kategooria : Fitness & Body Building

【Ülakeha Treeningu Seadmed】: See võimu baar spetsiaalselt koolituse käed, rind, õlad, selg, biitseps, selg, lihased, talje -, kaela lihased ja kogu oma ülakeha.

【Premium ja Usaldusväärne】: klaaskiud keha exerciser on valmistatud kõrge kvaliteediga kõrge elastse kiu materjal, mis on suure tõmbetugevusega, eco sõbralik, tugev, vastupidav ja ei ole lihtne mängida.

【Ergonoomiline Disain】: EVA käepide, mis on nonslip, sweatproof, pehme ja mugav käepide, laiendatud nailonist materjali ohutuse köis lase oma käsi allakukkumist rinnus exerciser, mis tagab teile maksimaalse vastupidavuse kogu harjutuse.

【Kompaktne ja Mugav】: Kerge ja kaasaskantav, lihtne struktuur, ei ole juuste lõikamine, turvaline ja vaikne, kompaktne disain on lihtne võtta kontori, jõusaali, telkimine või reisivad, tehes kasutada mis tahes ajal ja ükskõik kus.

【Unisex Kasutada】: ülakeha harjutus sobib noortele, täiskasvanutele, algajatele, exercisers, ja koolitajad.Palun vali vastavalt oma tugevust.samuti suurepärane kingitus valik oma pere ja sõprade sünnipäevad, pühad, festivalid jne.

Materjal: Kõrge Elastne Kiud

Suurus Graafik:

Pikkus 76cm/29.92 tolli

Pakett Sisaldab:

1 Võimu Baar

Palun lubage veidi vigade tõttu manual mõõtmise ja erinevate monitoridega.

• Arm Exerciser Hinne 60kg
  • Tüüp kevadel arm