Ballett Tantsu jalatugi Vastupanu Ansamblid Kaasaskantav Tants, Venitus Seadmete Võimlemine, Jooga Inimesed, balletitantsija

• Fitness & Body Building
  • Kategooria : Fitness & Body Building

【Pakett】Sisaldab 1tk jalatugi, 1tk Ladustamise Kott, 1 Paar Vaht Padjad, 1tk Jala Rihmad, 1tk Venitada Ansamblid, ja 1tk Kummist Ümbris.

【Kõrge Kvaliteedi】tants jalatugi on valmistatud PP materjal, hoolikalt nikerdatud ja poleeritud nii, et see on sujuv ja meeldiv puudutada.

【Funktsioon】ergonoomiline kõver disain, sobib jala-ja jalalaba täiesti.Kummist ümbris ja pinge bänd saab aidata lõpeta kõva koolituse.

【Kaasaskantav】Kaasas kandekott, et pakett ballett jalatugi ja muud tarvikud, mugav kaasas kanda ja kasutada teie reis.

【Taotluse】ballett jalatugi võib kujundada oma arch tõhusalt pärast regulaarset kasutamist.Ideaalne ballett, ladina -, võimlemis-ja jooga tantsijad kasutada oma insteps.

Materjal: PP

Suurus Graafik:

75cmx9cmx9cm/29.53inchx3.54inchx3.54inch

Pakett Sisaldab:

1 Jalatugi,

1 Ladustamise Kott,

1 Paar Vaht Padjad,

1 Jalg Rihmad,

1 Venitada Ansamblid,

1 Kummist Ümbris

Palun lubage veidi vigade tõttu manual mõõtmise ja erinevate monitoridega.

• Funktsioon KEHA
  • Tüüp sport Tugevus Koolitus