Tõmba Aidata Ansamblid Elastsus Reguleeritav Püsti Vastupanu Bänd Kodus Jõusaal Seadmed Kõhu Tugevusega Elastne Köis

• Fitness & Body Building
  • Kategooria : Fitness & Body Building

Meie tõmba abistavad funktsioonid 6 tugev elastne lint, et muuta see lihtne paigaldada või eemaldada.Ideaalne järk-järgult parandada jõudlust, liikuvus, paindlikkus ja tugevus piirkondades, nagu käte, selja ja rinna.Ideaalne neile, kes praktiseerivad võitluskunste või vaadates, et vältida vigastusi.

Maksimaalne kandevõime: 70KG

Toote suurus

Talla pikkus: 65cm/25.59 cm; Läbimõõt: 14cm/5.51 tolli

Elastne köis: 35cm/13.78 tolli

Ühe tõmbejõud: 12KG

Sling: 100cm/39.37 tolli

Peatamise rihm: 23cm/9.06 tolli

Pakk Nimekiri:

Tõmba abi, ansamblid*1

Vaata rohkem toote detailid

1.Suurendatud Kandevõime: Tänu oma 6 võimas elastne lint ja U-kujuline pedaali, meie tõmba abi, ansamblid pakkuda erakordne paindlikkus ja vastupidavus, samas on võimalik toetada kuni 70kg.Saavutada oma fitness eesmärgid vaevata.

2.Kohandada Paindlikult: Saavutada oma soovitud fitness eesmärke kergust nagu meie tõmba abi bändid tulevad reguleeritav rihm funktsioon, mis võimaldab teil kohandada pikkus nailonist rihm sekundit.

3.Sobib Kõigile: Tõsta oma fitness mängu meie tõmba abi ansamblid.Aitab teil suurendada oma tulemuslikkust ja ehitada tugevus järk-järgult, ilma et risk vigastusi.Sobib kõigile, alates algajatele sportlased ja treenerid.

4.Erinevaid Funktsioone: Saavutada oma fitness eesmärgid lihtsus ja paindlikkus.Meie pull-up abi ansamblid toon teie käed, selg, rind ja jalad.Need bändid pakuvad mitmekülgset kasutamist, mis võimaldab teil teha harjutusi nagu pull-ups, lõug-ups, languse, kükid, ja rohkem.

5.Viimane spordivarustust: Suurendada oma eelproov rutiinist meie tõmba abi, ansamblid, mis on must-have fitness ja ilu nautimiseks.Meie mitmekülgsed ja vastupidavad ansamblid on kooskõlas mitmete sport kaitsevarustus tarvikud, mis teeb neist ideaalsed kasutamiseks erinevate stsenaariumite korral.

• Tüüp sport Tugevus Koolitus
  • Koolitus Sait Talje & Kõhu Harjutus